Finanční plán pro udržení kariéry a příjmu

Udržení si vysoké úrovně sportovní kariéry ja jedna z priorit, na kterou by se měl každý sportovec zaměřit. S tím jde ruku v ruce finanční stabilita, které musí být zachována, ať se stane cokoliv. Jestliže Vás nemoc či úraz na krátkou či delší dobu omezí ve výkonu sportovní činnosti, a zasáhne Váš příjem, dobré pojištění Vám pomůže toto období překlenout.

Pokud však potíže potrvají mnohem déle, než se předpokládalo, či dokonce budete donuceni ukončit svou sportovní kariéru, přemýšleli jste co budete v takovém okamžiku dělat? Budete mít dostatek financí (například ze sportovního sponzoringu) pro zachování Vašeho životního standardu? Budete mít finanční rezervu, ze které budete moci čerpat po dobu, než si najdete zaměstnání a začnete opět vydělávat? Jste připraveni na případnou flustraci a stres způsobený z nedostatku financí?

Jste k sobě natolik zodpovědní, že si s námi sjednáte schůzku a dovolíte sami sobě nastavit si kvalitní finanční plán, jehož součástí je strategie zabezpečení se po stránce finanční i majetkové?

Kontaktujte nás, rádi Vám zcela zdarma poradíme.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna poleSportovci

Eliška Glaserová

Bojové sporty

Tereza Cvingerová

Bojové sporty, k-1, kickbox

Jaroslav Snášel

Cyklistika

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...