Podpora dětí

Czech Sport Guru JUNIOR je projekt na ochranu zdraví a podporu sportování malých sportovců, všech výkonnostních úrovní a sportovních zaměření.

Tento exkluzivní dětský program využívající produktů a služeb z celé nabídky Czech Sport Guru, ale je speciálně upraven pro naše nejmladší sportovce. Junior program lze využívat u dětí až do věku 26 let, za bezkonkurenčních podmínek, a to bez výjimky! Junior program se primárně zaměřuje na ochranu zdraví našich nejmladších sportovců v době, kdy není tělo ještě dostatečně zpevněno a je velice náchylné k úrazu. Program pomáhá v rozvoji mladý sportovců, učí je základům komunikace a vystupování nejen na veřejnosti, ale také uvnitř klubu / týmu a pomáhá budovat zdravé sebevědomí.

Nedílnou součástí Junior programu je podpora sportovního a zdravotnického vybavení (ortézy, tejpy, bandáže, apod.), sportovní výživy, apod. Řada slev, bonusů a zvýhodnění na nespočet produktů a služeb z celého sportovního trhu je nápomocná pro rodiče, kteří chtějí svému nejmilejšímu zajistit maximální možné vybavení, ale finanční možnost jsou omezené.

Těm talentovanějším sportovcům je nabídnuto manažerské zastupování, které přispěje k výraznému rozvoji samotného sportovce a pomůže mu rychleji se dostat do vrcholového sportu.

ZAREGISTRUJTE SE, VYTVOŘTE SI PROFIL SPORTOVCE A OSLOVTE SPONZORY!

I Vaše děti mohou využívat veškerých služeb Czech Sport Guru, s nepřetržitým V.I.P. servisem, 24 hodin denně, po celém světě.

Jistě Vás zaujme možnost snížení nákladů na výkon sportovní činnosti Vašich dětí. Kontaktujte nás a zeptejte se na sportovní sponzoring. Rádi se s Vámi setkáme a doporučíme vhodnou variantu spolupráce se sponzory.

NEJROZUMNĚJŠÍ INVESTICE JE INVESTICE DO ZDRAVÍ, VZDĚLÁNÍ A PODPORY ROZVOJE VAŠICH DĚTÍ.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole


MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Registrace sportovců

Sportovci

Kamil Vašíček

Boccia

Ján Marko

Atletika, beh

Lucie Němcová

Kondiční posilování, powerlifting, vzpirani

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...