Sportovní asistence

Osobní asistent, agent či sportovní manažer nemusí být výsadou jen profesionálních sportovců. Naše společnost poskytuje prvotřídní služby a servis pro sportovce všech výkonnostních kategorií, napříč různými obory a oblastmi.

Líbilo by se Vám mít servis profesionálních sportovců, mít tým lidí, kteří se o Vás postarají, ať se stane cokoliv?

Námi poskytovaný sportovní management využívají nejen profesionální sportovci, ale také amatérští sportovci, kterým naše sportovní asistence usnadňuje výkon sportovní činnosti, šetří spoustu času a pomáhá rozvíjet kariéru profesionální sportovce. Díky spolupráci se společností Czech Sport Guru získávají naši klienti nadstandardní péči a osobní přístup profesionálů a odborníků ze sportovní i mimosportovní oblasti.

Disponujeme bohatými konzultačními, poradenskými, prezentačními i obchodními zkušenostmi. Zvyšujeme klientovu pravděpodobnost získat to, po čem touží. Našim klientům vytváříme nadstandardní prostředí pro  maximální rozvoj sportovních aktivit a zvýšení pohodlí.

Využívejte asistenčních služeb naší společnosti. Nechte se zastupovat společností Czech Sport Guru. Získáte osobního manažera, který Vám bude kdykoliv k dispozici při řešení jakékoliv situace.

Máte zájem o naše služby? Chcete vědět v čem dále Vám můžeme pomoci? Kontaktujte nás.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna poleSportovci

Lukáš Daněk

Skoky na lyžích

David Petrů

Free run, parkour, skateboarding, skony-na-trampoline, slopestyle, snowboarding, wakeboarding

Arlind Sulejmani

Box

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...