Fotbal

Na českém trhu je řada sportovních agentur, které nabízejí manažerské služby a zastupování fotbalových hráčů. Řada z těchto agentur bere hráče pouze jako nástroj určený k rychlému výdělku. Servis a podpora, kterou tito hráči opravdu potřebují, není v drtivé většině poskytována.

Czech Sport Guru se zaměřuje na zastupování mladých fotbalistů, kteří patří k nejtalentovanějším hráčům v České republice a mají předpoklady vyrůst ve vynikající fotbalisty.

Czech Sport Guru si pečlivě vybírá jednotlivé hráče, kterým je následně nabídnuta smlouva o zastupování a servisní podpoře při sportovní činnosti. Tato smlouva zajišťuje každému hráči garanci nejkvalitnějších produktů a služeb, napomáhající k vytvoření a udržení dynamického rozvoje hráče.

Czech Sport Guru nestaví své činnosti při zastupování hráčů na nekonečném seznamu fotbalistů, pomocí kterého se veřejně prezentuje jako silná agentura. Síla činnosti Czech Sport Guru je založena na komplexní  a intenzivní podpoře úzké skupiny vybraných klientů, kteří jsou v nepřetržitém kontaktu se sportovními manažery, specialisty a odborníky z různých oborů.

Zastupovaní hráči jsou dlouhodobými partnery Czech Sport Guru , se kterými je také tak jednáno. Neustálé vyjednávání a zajišťování nejkvalitnějších podmínek pro další rozvoj a získávání zkušeností v profesionálních klubech v ČR i v zahraničí je na denním pořádku.

Mezi hlavní činnosti fotbalového manažera patří především:

  • Uzavírání a prodlužování profesionálních smluv
  • Vyjednávání finančních podmínek
  • Jednání o klubových přestupech
  • Realizace tuzemských a mezinárodních přestupů
  • Kariérní plánování
  • Organizování stáží v klubech

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Soňa Kvíčalová

Fitness

Pavel Novosad

Atletika, orientacni-beh

Nikol Endlicherová

Překážkové závody

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...