Reference

Ohlasy sportovců

Kluci z Czech Sport Guru s námi jezdí na závody, pomáhají nám s přípravou motorky, shání pro mě sponzory a partnery, abych mohla závodit. Líbí se mi velice kamarádský přístup, rychlé jednání a spolehlivost agentury. Vždy si užijeme taky spoustu zábavy, proto doporučuji Czech Sport Guru.

Romana Tomášková
PaM servis racing team

Když jsem se s touhle skvělou partou lidí domluvil na spolupráci, ulevilo se mi. Ještě donedávna jsem si musel sportovní administrativu řešit sám, mnohdy i na úkor tréninků. Teď už ale můžu v klidu trénovat a závodit. Vím, že mám za sebou rychlý, spolehlivý a hlavně kamarádský realizační tým, kterému stačí zavolat či napsat co je potřeba a o zbytek se už nemusím starat. A zdaleka to není jenom o finančním a materiálním zajištění mé sportovní činnosti. Kluci z Czech Sport Guru, s.r.o. mi sehnali lékaře, který mě co nejrychleji dostal zpátky na kolo, zajišťují PR, marketing a prezentační materiály, mentální přípravu, logistiku a vytvářejí mi tak co nejlepší možné prostředí a podmínky pro to, abych se mohl bezstarostně připravovat na závody, závodit a jít si za svými sny. Pokud tedy hledáte někoho, o koho byste se při výkonu své sportovní činnosti mohli opravdu opřít, zkuste Czech Sport Guru.

Tomáš Salák
Sportovní klub Kociánka Brno

Řadu let jsem hledal servisní organizaci, která by se o mě dokázala komplexně postarat a pomohla mi budovat kariéru profesionálního sportovce. Společnost Czech Sport Guru mi pomáhá se vším, co patří k aktivitám vrcholového sportovce. Dokonce se na sportovní manažery Czech Sport Guru mohu obrátit s otázkami týkajících se aktivit v osobním životě. Jsem vděčný za to, že je na českém sportovním poli společnost plná odborníků a přátel, kteří se za Vás v jakékoliv situaci postaví a pomohou Vám se vším, oč je požádáte. Mohu jen doporučit!!! Jen tak dál, držím pěsti :-)

Petr Koudelka
PSK Olymp Praha

Mým snem bylo dostat se na světový pohár do USA, bohužel jsem neměla dostatek financí na přípravu a cestu. Ztrácela jsem motivaci v jakýkoliv posun. Nevěděla jsem jak najít sponzora a jak ho získat na svou stranu, abych mohla odcestovat do zahraničí a kvalitně se připravit na závody. Kamarádkou mi byla doporučena společnost Czech Sport Guru. Po krátké konzultaci jsme se omluvili na spolupráci a svěřila jsem se do péče sportovní agentury. Můj sportovní manažer mi vyhledal nejprve sportovního kouče, abych se dostala do formy. Sestavili mi projekt a sponzorskou strategii, na základě které jsem získala opravdu štědrý dar od sponzora, který mi umožnil odcestovat do zahraničí, trénovat a získat stříbro na světovém poháru. Nakonec jsem se usídlila v americkém sportovním klubu, kde dodnes působím jako trenér mládeže. Tohle nikdy nezapomenu, jsem velkým dlužníkem. Děkuji ve splněný sen a v důvěru, která byla do mě vložena.

Alice Majerová
CHICAGO MIDTOWN ATHLETIC CLUB

Jsem úspěšná sportovkyně, ale neměla jsem takřka žádný prostor pro budování své kariéry z ohledu marketingové propagace, komunikace s médii, oslovování dalších partnerů a vyhledávání sponzorů. Czech Sport Guru se této úlohy ujali precizně. Já mám čistou hlavu, mohu se soustředit pouze na trénink a závody. Veškeré ostatní věci za mě řeší Czech Sport Guru. Jsem spokojená a ráda doporučuji i ostatním ;-)

Martina Burešová
ASK Slavia Praha

Jak nejlépe oslovit sponzory? Obraťte se na Czech Sport Guru! Profesionalita, přehled a odbornost, kterou tato společnost představuje je úžasná. Zajistí vytipování přesně těch sponzorů, kteří se s Vámi skutečně setkají, připraví Vám veškeré dokumenty pro jednání se sponzory a vyjednají Vám se sponzorem zajímavou spolupráci. Já jsem více než spokojený!

Jan Zadloňský
Freeride

Czech Sport Guru jsem kontaktoval za svůj tým s požadavkem připravit prezentaci klubu a jednotlivých sportovců kvůli získávání dotací a sponzoringu. Nakonec jsme využili kompletní balík propagačních materiálů. Překvapila mě provázanost jednotlivých materiálů a nástrojů, kterými se nám daří oslovovat sponzory a v drtivé většině celkem lehce uzavírat dlouhodobou spolupráci. Projektová dokumentace pro jednání se sponzory je opravdu šikovný nástroj k získávání sponzorů. Chválím Czech Sport Guru a jejich know-how, těším se na další úspěšnou spolupráci.

Daniel Vobořil
The Dragons Team

MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

Štěpán Korecký

Běh, triatlon

HBC Lev Cvrčovice

Hokejbal

Patrik Němec/Skunk

Silniční závody motocyklů

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete