Profily sportovců

Jan Benedík
Cyklistika, enduro

Dominik Chwiedziuk
Fotbal

David Louis
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, judo

Filip Medvec
Free run, parkour

Janek Vajčner
Nordic Walking

Tomáš Žoglik
Fitness

DFK Lužkovice-Želechovice
Fotbal

Lucie Smýkalová
Pole dance

Jakub Hurta
Badminton

Tomáš Kvapil
Jiu-jitsu, mma

Marek Drzyzga
Cyklistika, fitness, kondicni-posilovani, motokary

Simona Hejskovâ
Horolezectví

Denisa Kurelová
Jezdectví

gabriel kima kima
Fotbal, freestyle-fotbal, parkour

Lukáš Hanyk
Běh

Jan Zemaník
SkyRunning

Lucie Kubikova
Jezdectví

Vojtěch Kašpar
Cyklistika, fourcross

Tereza Lipavská
Jezdectví

Jiří Knesl
Běh, inline-brusleni

Jakub Klauda
Thaibox

Hana Mezuliánková
Jezdectví

Tomáš Krbaťa
Atletika, beh-na-lyzich, downhill, florball, fotbal, longboarding, sjezdove-lyzovani, snowboarding

Jakub Smazal
Jezdectví

Markéta Marvanová
Cyklistika

Dominik Rac

Mikuláš Nevrkla
Cyklistika, downhill, enduro, fourcross

Libor Šindler
Silniční závody motocyklů

Brigita Sára Zadáková
Neo-freestyle indoor skydiving

Kristýna Vítková
Motocross

Daniela Borlová
Fitness, gymnastika, pole-dance, tanec

Filip Zima

Daniel Veselý
Ragby

Radek Smejkal
Cyklokros

Kateřina Humlová
Box

Anna Chejnovská
Alpské lyžování, atletika, beh, beh-na-lyzich, bojove-sporty, cyklistika, inline-brusleni, k-1, kanoistika, lyzovani, plavani, rafting, rychlostni-kanoistika, silnicni-cyklistika, sjezdove-lyzovani, skyrunning, triatlon, wakeboarding, zapas, zavody-do-vrchu

Mário Jarina
Enduro

Veronika Haufová
Tanec

Dominik Vorlíček Dominik
Freestyle BMX

Oliver König
Silniční závody motocyklů

Adam Kavan
K-1, kickbox

Petr Dorňák
Běh, spartan-race

TJ Košutka Plzeň
Fotbal

Petra Křížková
Tenis, wheelchair-tennis

Zbyněk Bartoš
Quad

Petr Bartek
Cyklistika

HRB Královské Poříčí, o.s.
Futsal

Zuzana Kocumová
Běh, beh-na-lyzich, obstacle-course-race, paragliding, skyrunning, spartan-race

Marek Totušek
Sportovní šerm

Lukáš Petrůj
Kulturistika, powerlifting

Michal Kovalovský
Běh, cyklistika

Tomáš Pelc
Fotbal

Jakub Zavřel
Kanoistika

Alexander Tóth
Inline bruslení, inline-hokej, lyzovani, mala-kopana, stolni-tenis, tenis

Balestra – profesionální šerm
Escrima, historicky-serm

Petr Beneš
Biketrial, downhill, jednokolka

Jana Slívová
Fitness

Jan Kořínek
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, zapas

Petr Polívka
Tanec

Tomáš Vejmola
Freestyle BMX

Zdeněk Poláček
Čtyřkolky, motocross, quad

SDH Sudovice
Požární sport

Ladislav Špaček
Judo

Matěj Kozubek
Plavání

Honza Weber
Footbag, freestyle-fotbal

Dominik Brož
Rallye

Khassan Chygreyev
Box

Matyáš Fiala
Cyklistika

Juraj Baláž
Motocross

Kryštof Menšl
Freestyle BMX

Footbag show
Footbag, freestyle-fotbal

Dominika Dymáková
Gymnastika

Lukáš Grygar
Snow cross

Janek Meduna
Freestyle motocross

Martina Zikmundová
Lukostřelba

HBC Lev Cvrčovice
Hokejbal

Lucie Odvárková
Atletika, beh

Pavel Dohnalík
Inline bruslení, rychlobrusleni

David Vondráček
Cyklistika

Roman Habásko
Mushing

CURLING TEAM S5
Carling

David Ladomirjak

TOMÁŠ KUDRNÁČ
Hokej, kondicni-posilovani

Petr Šafránek
Break dance

Ján Marko
Atletika, beh

Daniel Kmínek
Fotbal

Samuel Lorenc
Fitness, motocross

Šimon Nagy

D
Cyklistika, cyklokros

Michal Motáň
Běh, fotbal

SDH Vrchoslavice
Požární sport

Tomáš Havránek
Plavání

Soňa Kvíčalová
Fitness

Jiří Rajnyš

Tereza Hujerová
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika

Miroslav Kukla
Fotbal

Ondřej Klimek
Hokej

Milan Zeman
Fitness, powerlifting

SK Třebechovice p.O.
Fotbal

Tereza Svobodová
Squash

Paula Novotná
Kiteboarding

Lukáš Krpec
Triatlon

Renáta Buhlová
Běh, fitness

Andrej Kováč
Cyklistika, florball

Jan Gavenda
Cyklistika

Ondrej Jánoška
Sportovní rybolov

Martin Kalaš
Freestyle BMX

Jakub Černý
Rychlostní kanoistika

Patrik Gavlík
Motocross

Adam Salfický
Americký fotbal

Martina Hofmanová
Atletika

Jaroslav Lauterkranc
Atletika

Martin Šoltés
Enduro, motocross

Marcela Pírková
Atletika

Helena Jiranová
Atletika

Nikola Teplá
Tanec

Aleš Polívka
Fotbal

Dagmar Gajdošová
Cyklistika

Sharp Spikes Pardubice

Jakub Mikula
Tenis

Šlehačky
Malá kopaná

Milan Linka
Běh

Jakub Horáček
Americký fotbal

Turnaj PragaCup
Fotbal, futsal, mala-kopana

RKmotion
Běh, bojove-sporty, crossfit, fitness, free-run, gymnastika, kondicni-posilovani, parkour, skony-na-trampoline, snowboarding, street-workout, trampoliny

VERTIGO POLE FITNESS
Aerobic, fitness-aerobic, tanec

Radek Ferenc
Vzpírání

Jaroslav Chlumecký
Box, k-1, kickbox, mma

Jindra Kučerová
Jezdectví

Tomáš Eibl
Cyklistika, trial

Anna Tyllerová
Trampolíny

Robin Student
Powerlifting

Jan Bartoň
Běh na lyžích

JNS Cheerleaders
Cheerleading

David Hatrik
Fitness, kulturistika

Vít Kamenář
Hokejbal

Michael Zeťák
Cyklistika

Bohuslav Chmelař
Stunt riding

Kristýna Burlová
Cyklistika

Damián Lasota
Skoky na lyžích

Jan Kváš
Atletika, beh, beh-na-lyzich, kolobeh, triatlon

Dan fiala
Běh

Tomáš Stavjaník
Cyklistika, downhill

Tomáš Rigo
Skateboarding, wakeboarding

Peter Krajčoviech
Cyklistika, downhill, enduro

Martin Seidl
Rychlostní kanoistika

Jakub Zíma
Tanec

Zabil.cz
Agresive inline, freestyle-bmx, freeslyte-motocross, motocross, parkour, rallye, skateboarding, snowboarding, street-workout

Tereza Škodová
Atletika

JK Trojanovice z.s.
Jezdectví, parkour

Tomáš Dvořák
Atletika, beh, beh-na-lyzich, fotbal

Jaroslav Snášel
Cyklistika

Lukáš Vavrda
Bouldering, cyklistika, horolezectvi, lyzovani

RFOBL Team Rychnov n. Kněžnou
Atletika, beh, duathlon, prekazkove-zavody, silnicni-cyklistika, triatlon

Ladislav Křepela
Foosball, stolni-fotbal

Daniel Súkeník
Motocross

Martina Sedláčková
Box, fitness, mma, thaibox

Martin Bilko
Moderní pětiboj

Vlastimil Švingr
Americký fotbal, beh, fitness

Tomáš Pařízek
Hokej

Štěpánka Šaškovičová
Pole dance

Jakub Dohnal
Bojové sporty, box, fitness, grappling, jiu-jitsu, k-1, kickbox, kondicni-posilovani, mma, thaibox, zapas

SKN Brno Futsal
Futsal

Jakub Pekař
Cyklistika, downhill, enduro

Jiří Bureš
Badminton

Lukáš Daněk
Skoky na lyžích

Radim Štěrba
Letecká akrobacie, paragliding

Zdeňka Pešatová
Skoky na lyžích

Marek Liška
Cyklistika

Jiří Lebeda
Běh, turistika

David Loukotka
Hydro GP

Michal Šimeček
Triatlon

Aneta Fleischerová
Alpské lyžování

Josef Ptáček
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, kickbox, mma

Jaromir Kratochvil
Fitness

Iveta-Dorysa Chomátová
Freestyle frisbee

Petr Červenka
Triatlon

Dominik Stolařík
Fitness

Dominika Drozdíková
Sjezdové lyžování

Dominik Dohnal
Cyklistika

Tomáš Pánek
Hokej

Luděk Šeller
Běh na lyžích, cyklistika

Tomáš Opet
Cyklokros, silnicni-cyklistika

Vojtěch Nehasil
Čtyřkolky

Ondřej Cekr
Kulturistika

Jim Dohnal
Free run, parkour

Adam Kappel
Cyklistika, downhill

Jiří Kejzar a Barbora Košková
Tanec

Jana Marešová
Jezdectví

Rugby Club Liberec
Ragby

Michael Odvárko
Kanoistika

Filip Jireš

Daniel Tikovský
Plavání

HC Skuteč
Hokej

Artur Omarov
Zápas

Lukáš Kloupar
Vzpírání

KVS crew
Freestyle BMX, kolobezky, skateboarding

Nela Popelářová
Motocross

Tomáš Světelský
Badminton, fitness, fotbal

Kateřina Vilímová
Atletika

Michal Stanovský
Atletika, beh

Michal Masař
Letecká akrobacie

Štěpán Zuda
Motocross, silnicni-zavody-motocyklu, trial

Vendula Horčičková
Orientační běh

Pole Heaven
Pole dance

Michaela Heclová
Inline bruslení

Adéla Buličková
Jezdectví

Jirka Schlögl
Běh

Michal Dohnal
Break dance, free-run, lyzovani, parkour, snowboarding, street-workout

Richard Hynek
Běh, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Anna Sixtová
Běh na lyžích

Tomas Kunc
Vzpírání

Kateřina Žižková
Běh, obstacle-course-race, spartan-race, zavody-do-vrchu

Jan Kopecký
Bojové sporty, karate

Pavel Bistrý
Alpské lyžování, freeskiing

Josef Nudera
Tenis

Šimon Havlík
Hokej

Česká federace Okinawa Karate a Kobudo
Bojové sporty, karate

Daniel šeffer
Cross country rally, cyklistika, downhill, draci-lode, kondicni-posilovani, motokary, paintball, plavani, snowboarding, spartan-race

Michaela Karaskova
Fitness

Martin Steffek
Běh, crossfit, ragby, spartan-race

Jakub Tóth
Aikido, atletika, bojove-sporty, box, break-dance, capoeira, fitness, free-run, gymnastika, inline-brusleni, karate, kickbox, kung-fu, mma, paintball, parkour, taekwondo, taichi, thaibox, wushu

SK TTC Františkovy Lázně z.s.
Stolní tenis

Magdaléna Červinková
Golf

Jan Kašpar
Cyklistika

Ondřej Kalina
Alpské lyžování, vodni-lyzovani

Denis Rugovac
Cyklistika

Kristýna Košťálová
Triatlon

Veronika Vytinová
Běh, bouldering, horolezectvi, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Roman Pixa
Tenis

Matouš Šťastný
Běh, pozarni_sport

Michal Volejník
Triatlon

Daniel Honzig
Akrobatické lyžování, moguls

Ollie Racing Team
Cross country rally, cyklokros, quad

Daniel Pochop
Judo

Martin Bodnár
Badminton, baseball, beh, cyklistika, cyklokros, florball, golf, kolobezky, motokary, nordic-walking, orientacni-beh, rafting, silnicni-a-drahova-cyklistika-hendikepovanych, silnicni-cyklistika, skateboarding, tenis

Radka Bužková
Tenis

Kristián Burian
Skateboarding

Pavel Vodička
Atletika, beh, zavody-do-vrchu

Matyáš Bartovič
Snowboarding

martin wolfgang
Fotbal, golf, joga, softball, squash

Petr Švihora
Závody do vrchu

Kryštof Kolník
Freestyle scootering

Kateřina Hýsková
Atletika

Daniel Trýzna
Triatlon

Matěj Woller
Downhill

Roman Prus
Běh

Jan Vrzal
Fitness, fotbal

Jakub Vlachovič

Silvester Lipjanec
Enduro, motocross

Anna Švecová
Atletika

Kateřina Švecová
Vodní lyžování

Jiří Janek
Freestyle BMX

Sára Kotabová
Alpské lyžování

Rosina EXTREME 66 Kasickova
Freestyle skydiving, gymnastika, letecka-akrobacie, neo-freestyle-indoor-skydiving, paragliding, parasutismus, trampoliny

David Petrů
Free run, parkour, skateboarding, skony-na-trampoline, slopestyle, snowboarding, wakeboarding

Galopptraining-Hlavaty
Jezdectví

Jan Biskup

Silvia Lačná
Parašutismus

Jana Hutařová
Jezdectví

Tomáš Salák
Silniční a dráhová cyklistika hendikepovaných

Ivo Knoflíček
Longboarding

Klára Strnadová
K-1, kickbox, thaibox

Romana Tomášková
Silniční závody motocyklů

Jana Cimická
Lukostřelba

Ondřej Petiška
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika, triatlon

Josef Babák
Běh, obstacle-course-race, spartan-race, triatlon

Nicole Frýbortová
Cyklistika

Vít Ingeduld
Plavání

Martin Hendrych
Freestyle motocross

Václav Bečka
Bojové sporty

Lukáš Joukal
Biatlon

Michaela Andrová
Dogfrisbee

Klára Klementová
Atletika

TOMÁŠ HANÁK
Enduro, motocross

Roman Hrzán
Běh

Dominik Zapletal
Tenis

Kateřina Křenková
Cross country rally, ctyrkolky, quad

Petr Baumann
Fotbal

Martin Hauser
Hokej

Martin Váša Váša
Požární sport

Lucie Orlová
Foosball

Alžběta Dědová
Sportovní střelba

Martin LEBL
Cyklistika, downhill

Tomáš Tvrz
Break dance

Michaela Čepová
Squash

Lukáš Píša
Hokejbal

Dominik Výtisk
Fitness, street-workout

Jan Ryšlavý
Tanec

Anna Adéla Mateiciucová
Běh

Ondřej Hošek
Biatlon

Kristyna Takacova
Paragliding

Jiří Pazděra
Freestyle BMX

Shmuel Motin
Fitness

Petr Trnka
Závody do vrchu

Veronika Hrubá
Jezdectví

Filip Šváb
Rychlostní kanoistika

TJ Junior Praha
Fotbal

Adam Konečný
Autocross, rodeocross

Radek Čermák
Alpské lyžování, speed-ski

SK Diamond Tábor z.s.
Bojové sporty, crossfit, fitness-aerobic, kickbox, kulturistika, mma, orientacni-beh, powerlifting, spartan-race, thaibox

TODAM DRIFT TEAM
Drift slider, stunt-riding

Alex Lucie Hrazdirová
Synchronizované plavání

Lukáš Sejkora
Fotbal

Jakub Langhammer
Triatlon

Vojtěch Baloun
Kulturistika

Natálie Jurčová
Biatlon

Miloš Nykodým
Běh, orientacni-beh

Jan Ďuk
Běh

Nela Haĺáková
Cyklistika

Tereza Pištěkova
Cheerleading

Tereza Cvingerová
Bojové sporty, k-1, kickbox

Jan Kaňůrek
Break dance, fitness, free-run, parkour, snowboarding, street-workout, wakeboarding

Daniel Konečný
Kulturistika

Pěšky okolo světa
Turistika

Martin Pek
Skateboarding

Vojtěch Bauer
Free run, parkour

Bára Jurášová
K-1, kickbox

Adam Merva
Běh, horolezectvi, longboarding, plavani, prekazkove-zavody, snow-cross, snowboarding, street-workout, trampoliny, wakeboarding

Jindřiška Vaněčková
Lukostřelba

Pavlína Vargová
Triatlon

Martin Fabrik
Enduro, motocross

Robin Sobek

Lukas Cervinka
Kanoistika

SDH Karlinky
Požární sport

Radek Rop
Hokejbal

Jindřich Stříhavka
Atletika, triatlon

Tereza Pavlučková
Atletika

Markéta Petruželová
Tenis

Hana Procházková
Bezmotorová akrobacie

Patrik Němec/Skunk
Silniční závody motocyklů

Tomáš Kilb
Snowboarding

Sandra Ulrichová
Cross country rally

Karolína Juráčková
Tanec

Šárka Štusáková
Běh

Vojtěch Kurfiřt
Enduro

Jakub Astl
Závody do vrchu

Ondřej Bajger
Stolní tenis

Erik Bóna
Fitness

Karel Najman
Horolezectví

Martin Smolka
Freestyle motocross, motocross

Filip Adámek
Orientační běh

Přemek Tejchman
Downhill, enduro, fourcross

Mario Skála
Freeskiing

Aneta Morysková
Skok o tyči

Jaromír Ježek
Judo

Martin Konečný
Sportovní gymnastika

Milan Šeršeň
Trial

Ladislav Chmelík
Silniční závody motocyklů

Pavel Borkovec
Fotbal

Petr Kohlbeck
Silniční cyklistika

Martin Němec
Hokej

Martin Sobotka
Hokej

Vlastislav Kabeláč Čiháček
Trial

Šárka Holečková
Beach fotbal, fotbal, futsal

Václav Drbal
Skateboarding

Sportovci

Jaroslav Snášel

Cyklistika

Kateřina Hýsková

Atletika

Miroslav Kukla

Fotbal

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...