Profily sportovců

Jan Benedík
Cyklistika, enduro

Dominik Chwiedziuk
Fotbal

David Louis
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, judo

Viktorie Tržilová
Raketové modelářství

Filip Medvec
Free run, parkour

Janek Vajčner
Nordic Walking

Tomáš Žoglik
Fitness

DFK Lužkovice-Želechovice
Fotbal

Lucie Smýkalová
Pole dance

Klára Seidlova
Atletika

Jakub Hurta
Badminton

Tomáš Kvapil
Jiu-jitsu, mma

Marek Drzyzga
Cyklistika, fitness, kondicni-posilovani, motokary

Simona Hejskovâ
Horolezectví

Kristýna Kapounová
Freeskiing

Denisa Kurelová
Jezdectví

gabriel kima kima
Fotbal, freestyle-fotbal, parkour

Lukáš Hanyk
Běh

Jan Zemaník
SkyRunning

Lucie Kubikova
Jezdectví

René Štefánik
Hokej, quad, snowboarding, wakeboarding

Jiří Bělohradský
Krasobruslení

Vojtěch Kašpar
Cyklistika, fourcross

Tereza Lipavská
Jezdectví

Zdeněk Fábry
Hokej

Jiří Knesl
Běh, inline-brusleni

FC Smíšené 2003 Fulnek
Futsal

Jakub Klauda
Thaibox

Hana Mezuliánková
Jezdectví

Tomáš Krbaťa
Atletika, beh-na-lyzich, downhill, florball, fotbal, longboarding, sjezdove-lyzovani, snowboarding

Jakub Smazal
Jezdectví

Jana Vainarová
Fitness

Klára Smetánková
Kanoistika, rafting

Jan Michálek
Skoky na lyžích

Markéta Marvanová
Cyklistika

Dominik Rac

Mikuláš Nevrkla
Cyklistika, downhill, enduro, fourcross

Libor Šindler
Silniční závody motocyklů

Brigita Sára Zadáková
Neo-freestyle indoor skydiving

Adéla Žákovská
Jezdectví

Kristýna Vítková
Motocross

Daniela Borlová
Fitness, gymnastika, pole-dance, tanec

Filip Zima

Tobiáš Jaško
Motocross

Daniel Veselý
Ragby

Filip Zajac
Enduro

Jana Coufalová
Atletika, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Kateřina Humlová
Box

Anna Chejnovská
Alpské lyžování, atletika, beh, beh-na-lyzich, bojove-sporty, cyklistika, inline-brusleni, k-1, kanoistika, lyzovani, plavani, rafting, rychlostni-kanoistika, silnicni-cyklistika, sjezdove-lyzovani, skyrunning, triatlon, wakeboarding, zapas, zavody-do-vrchu

Mário Jarina
Enduro

Tereza Tomíčková
Paragliding

Veronika Haufová
Tanec

Petr Müller
Kulturistika

Aerobic Team Rosice
Aerobic, fitness-aerobic

Oliver König
Silniční závody motocyklů

Jakub Mencl
Motocross

Vilém Kukačka
Rychlostní kanoistika

Barbora Králová
Fitness, kulturistika

Adam Kavan
K-1, kickbox

Petr Dorňák
Běh, spartan-race

Branislav Knapo
Fitness

TJ Košutka Plzeň
Fotbal

Basket Žabiny Brno
Basketbal

Fellaz Brno
Malá kopaná

TFA TEAM Cítoliby
Požární sport

Petra Křížková
Tenis, wheelchair-tennis

Československá hokejová légia
Hokej

Zbyněk Bartoš
Quad

Stanislav Zbranek
Basketbal, beh, cyklistika, inline-brusleni, kolobezky, lyzovani, minibike, nordic-walking, orientacni-beh, plavani, sjezdove-lyzovani, stolni-tenis, volejbal

Sharks Suchdol nad Odrou
Florball

Jakub Veselý
Motocross

Petr Bartek
Cyklistika

HRB Královské Poříčí, o.s.
Futsal

SK Zlín 1931 z.s.
Fotbal

Petra Kuncová
Fitness, kulturistika

Kryštof Šlajer
Fotbal

Zuzana Kocumová
Běh, beh-na-lyzich, obstacle-course-race, paragliding, skyrunning, spartan-race

Marek Totušek
Sportovní šerm

Adam Křížek
Freestyle fotbal

Lukáš Petrůj
Kulturistika, powerlifting

Dodgeball F-M

Jakub Zavřel
Kanoistika

Martin Rubeš
Šerm, sportovni-serm

Alexander Tóth
Inline bruslení, inline-hokej, lyzovani, mala-kopana, stolni-tenis, tenis

Balestra – profesionální šerm
Escrima, historicky-serm

Petr Beneš
Biketrial, downhill, jednokolka

Jana Slívová
Fitness

Jan Kořínek
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, zapas

Barbora Škubová
Cyklistika, duathlon, silnicni-cyklistika

Petr Polívka
Tanec

Tomáš Vejmola
Freestyle BMX

Zdeněk Poláček
Čtyřkolky, motocross, quad

Renata Chaloupská
Balet, cheerleading, gymnastika, moderni-tance, sportovni-gymnastika

SDH Sudovice
Požární sport

Filip Košarko
Tenis

Ladislav Špaček
Judo

Martin Kučera
Parašutismus

Marek Tyl
Crossfit

Matěj Kozubek
Plavání

Honza Weber
Footbag, freestyle-fotbal

Dominik Brož
Rallye

Matyáš Fiala
Cyklistika

Juraj Baláž
Motocross

Kryštof Menšl
Freestyle BMX

Footbag show
Footbag, freestyle-fotbal

Nikol Endlicherová
Překážkové závody

Dominika Dymáková
Gymnastika

Lukáš Grygar
Snow cross

Janek Meduna
Freestyle motocross

Martina Zikmundová
Lukostřelba

Matyáš Bělohradský
Krasobruslení

HBC Lev Cvrčovice
Hokejbal

Lucie Odvárková
Atletika, beh

Pavel Dohnalík
Inline bruslení, rychlobrusleni

Jakub Hejkal
Motocross

Ladislav Moucha
Motokáry

Roman Habásko
Mushing

Barbora Stejskalová
Obstacle Course Race, prekazkove-zavody, spartan-race

Káňata Broumov
Beach fotbal, fotbal, futsal, mala-kopana

Kateřina Světinská
Hokej, hokejbal, inline-brusleni, inline-hokej, kondicni-posilovani

Ondřej Horák
Tenis

CURLING TEAM S5
Carling

TOMÁŠ KUDRNÁČ
Hokej, kondicni-posilovani

Lucie Němcová
Kondiční posilování, powerlifting, vzpirani

Petr Šafránek
Break dance

Ján Marko
Atletika, beh

Eliška Pelechová
Bojové sporty

Samuel Lorenc
Fitness, motocross

David Dostál
Obstacle Course Race

Michal Šlezar
Silniční závody motocyklů

Michal Motáň
Běh, fotbal

SDH Vrchoslavice
Požární sport

Tomáš Havránek
Plavání

Petr Hrabák
Běh, fitness, obstacle-course-race, zavody-do-vrchu

Lukáš Jurajda
FOOTGOLF

Tereza Hujerová
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika

K-rock dance z.s.
Gymnastika, tanec

Roman Špičák
Běh, cyklistika, plavani, triatlon

Adam Horák
Kulturistika, street-workout

Roman Budil
Běh

Miroslav Kukla
Fotbal

Jakub Zíma
Tanec

Tereza Svobodová
Squash

Paula Novotná
Kiteboarding

Pavel Mikéska
Běh, crossfit, downhill, fitness, freeskiing, ragby

Lukáš Krpec
Triatlon

Renáta Buhlová
Běh, fitness, inline-brusleni, kondicni-posilovani

Matyáš Holub
Kondiční posilování, kulturistika

Jan Gavenda
Cyklistika

Ondrej Jánoška
Sportovní rybolov

Pavlína Vedralová
Jezdectví

Martin Kalaš
Freestyle BMX

Ladislava Pořízková
Tenis, wheelchair-tennis

Jakub Minka
Cyklistika

Jakub Černý
Rychlostní kanoistika

Dance studio
Tanec

Patrik Gavlík
Motocross

Adam Salfický
Americký fotbal

Jan Šoupal
Snowboarding

Vítězslav Rajnoch
MMA

Martina Hofmanová
Atletika

Vilém Šír a Hana Anna Šišková
Tanec

Jaroslav Lauterkranc
Atletika

Martin Šoltés
Enduro, motocross

Marcela Pírková
Atletika

Helena Jiranová
Atletika

Gabriela Vrablíková
Horolezectví

Nikola Teplá
Tanec

Jan Mrázek
Fotbal

Izabela Bocková
Jezdectví

Aleš Polívka
Fotbal

TJ Kraví hora
Tenis

Dagmar Gajdošová
Cyklistika

Sharp Spikes Pardubice

FC DAB
Futsal

Eliška Novotná
Bouldering, horolezectvi

Jakub Mikula
Tenis

Milan Linka
Běh

Jakub Horáček
Americký fotbal

Turnaj PragaCup
Fotbal, futsal, mala-kopana

Denisa Herodesová
Aerobic

Jan Králíček
Badminton

VERTIGO POLE FITNESS
Aerobic, fitness-aerobic, tanec

Jakub Kovář
Cyklistika, freeskiing, lyzovani, slopestyle

Roman Nedvěd
Běh

HC Origins Brno
Hokej

Patrik Molík
Freestyle fotbal

Veronika Rešková
Běh, crossfit, fitness, fitness-aerobic

Jindra Kučerová
Jezdectví

Martin Šramek
Cyklistika, hokej

Tomáš Eibl
Cyklistika, trial

Anna Tyllerová
Trampolíny

Robin Student
Powerlifting

Jan Kasper
Powerlifting

Jan Bartoň
Běh na lyžích

CZECH POLICE TEAM – SKPŠ PRAHA
Futsal, mala-kopana

JNS Cheerleaders
Cheerleading

David Hatrik
Fitness, kulturistika

Petra Krejsová
Tenis

Vít Kamenář
Hokejbal

Sandra Schützová
Běh na lyžích, cyklistika

Iva Martin BJJ
Bojové sporty

Patricie Brusová
Jezdectví

Petr Cmunt
Aerobic, agresive-inline, aikido, akrobaticke-lyzovani, akrobaticky-paragliding, alpske-lyzovani, americky-fotbal, armwrestling, atletika

Michael Zeťák
Cyklistika

Házená TJ Nový Jičín
Atletika

Tereza Vokálová
Atletika

Lucie Luňáčková
Běh

Karel Korenc
Bojové sporty, kung-fu, wushu

Bohuslav Chmelař
Stunt riding

Kristýna Burlová
Cyklistika

Damián Lasota
Skoky na lyžích

Jan Nováček
Cross country rally

Jan Pašajev
Box

Jan Kváš
Atletika, beh, beh-na-lyzich, kolobeh, triatlon

Jiří Penc
Cyklistika, downhill, fourcross

Dan fiala
Běh

Benjamín Přikryl
Jachting

Tomáš Rigo
Skateboarding, wakeboarding

Peter Krajčoviech
Cyklistika, downhill, enduro

Martin Seidl
Rychlostní kanoistika

Jakub Zíma
Tanec

Zabil.cz
Agresive inline, freestyle-bmx, freeslyte-motocross, motocross, parkour, rallye, skateboarding, snowboarding, street-workout

Pavel Hradil
Běh, biatlon, duathlon, plavani, silnicni-cyklistika, sportovni-strelba, triatlon

Veronika Chlumská Veronika
Mushing

Martin Stanček
Fotbal

Veronika Kančiová
Fitness

Tereza Škodová
Atletika

JK Trojanovice z.s.
Jezdectví, parkour

Elizabeth Lee
Bojové sporty, kung-fu, sanshou, taichi, wing-tsun, wushu

Jakub Dohnal
Grappling, kickbox, mma, thaibox

Kateřina Kudějová
Kanoistika

Jaroslav Snášel
Cyklistika

Lukáš Vavrda
Bouldering, cyklistika, horolezectvi, lyzovani

RFOBL Team Rychnov n. Kněžnou
Atletika, beh, duathlon, prekazkove-zavody, silnicni-cyklistika, triatlon

Tomáš Borl
Požární sport

DTM Garage
Drift slider, drift-trike, zavody-do-vrchu

Tereza Truhlářová
Jezdectví, sjezdove-lyzovani

Ladislav Křepela
Foosball, stolni-fotbal

Daniel Súkeník
Motocross

Radek Rýdl
Cyklistika, fitness, freestyle-bmx

Markéta Baginská
Atletika, prekazkove-zavody, skyrunning, spartan-race, trial, zavody-do-vrchu

Martina Sedláčková
Box, fitness, mma, thaibox

Alena Navrátilová
Box

Martin Bilko
Moderní pětiboj

Vlastimil Švingr
Americký fotbal, beh, fitness

Tereza Polcarová
Atletika, fitness, jezdectvi, motokary, paintball, plavani

Tomáš Pařízek
Hokej

Tomáš Přidal
Silniční cyklistika

Štěpánka Šaškovičová
Pole dance

Jakub Dohnal
Bojové sporty, box, fitness, grappling, jiu-jitsu, k-1, kickbox, kondicni-posilovani, mma, thaibox, zapas

Viktorie Lohniská
Motocross, snowboarding

SKN Brno Futsal
Futsal

Jiří Růžička
Fitness

Jakub Pekař
Cyklistika, downhill, enduro

Dominik Vázler
Atletika, beh, bojove-sporty, fitness, grappling, jiu-jitsu, kondicni-posilovani, mma, street-workout

Jiří Bureš
Badminton

Pavla Bícová
Jezdectví

Marek Rozman
Fitness, gymnastika, kondicni-posilovani, street-workout

Lukáš Daněk
Skoky na lyžích

Radim Štěrba
Letecká akrobacie, paragliding

Zdeňka Pešatová
Skoky na lyžích

Marek Liška
Cyklistika

Jiří Lebeda
Běh, turistika

David Loukotka
Hydro GP

Jakub Vondraš
Hokej

Michal Šimeček
Triatlon

Aneta Fleischerová
Alpské lyžování

Miroslav Popov
Silniční závody motocyklů

Josef Ptáček
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, kickbox, mma

Alena Zdráhalová
Karate

BA Sparta Praha
Basketbal

Martin Marek
Fitness, kulturistika

Jaromir Kratochvil
Fitness

Mažoretky Květinky TJ Sokol
Moderní tance

Iveta-Dorysa Chomátová
Freestyle frisbee

Petr Červenka
Triatlon

Jaroslav Blažek
Běh, cyklistika, silnicni-cyklistika, triatlon

Dominik Stolařík
Fitness

Dominika Drozdíková
Sjezdové lyžování

Dominik Dohnal
Cyklistika

Tomáš Pánek
Hokej

Luděk Šeller
Běh na lyžích, cyklistika

Vojtěch Nehasil
Čtyřkolky

Anežka Pekárková
Fitness

Sára Drblíková
Beach volejbal, beh, beh-na-lyzich, cyklistika, cyklokros, fitness, horolezectvi, inline-brusleni, kondicni-posilovani, prekazkove-zavody, skyrunning, spartan-race, street-workout, turistika, volejbal

Karolína Galušková
Kanoistika

Petr Fiala
Šipky

Vojtěch Vítovec
Čtyřkolky, motocross, quad

Ondřej Cekr
Kulturistika

Jim Dohnal
Free run, parkour

Adam Kappel
Cyklistika, downhill

Jiří Kejzar a Barbora Košková
Tanec

Štěpán Horváth
Box

Jana Marešová
Jezdectví

Michael Urban
Atletika

Rugby Club Liberec
Ragby

Michael Odvárko
Kanoistika

Jan Hanzal
Plavání

Eliška Jindrová
Atletika

Barbora Hospodářská
Šipky

Filip Jireš

Daniel Tikovský
Plavání

HC Skuteč
Hokej

Artur Omarov
Zápas

Samuel Odlas
Parkour, trial

Lukáš Kloupar
Vzpírání

Jiří Marek
Downhill

KVS crew
Freestyle BMX, kolobezky, skateboarding

TJ Ostrava
Volejbal

Denisa Vlašínová
Vzpírání

H & H racing
Rallye

Nela Popelářová
Motocross

Martin Tomica
Běh

Tomáš Světelský
Badminton, fitness, fotbal

Michal Stanovský
Atletika, beh

Michal Masař
Letecká akrobacie

Štěpán Zuda
Motocross, silnicni-zavody-motocyklu, trial

Vendula Horčičková
Orientační běh

Stanislav Pulda
Fotbal

Pole Heaven
Pole dance

Michaela Heclová
Inline bruslení

Ariela Dvorská
Jezdectví

Adéla Buličková
Jezdectví

Jakub Kolář
Agresive inline, freeskiing

Jirka Schlögl
Běh

Markéta Salíková
Cyklistika

Dancing Crackers
Tanec

Vikings Libouchec
Futsal

Michal Dohnal
Break dance, free-run, lyzovani, parkour, snowboarding, street-workout

Richard Hynek
Běh, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Kamil Štěpánek
Běh, skyrunning

Anna Sixtová
Běh na lyžích

Karolína Dvořáková
Běh, fotbal, futsal

Tomas Kunc
Vzpírání

Lucie Koudelová
Atletika

Sklepní Chapter
Break dance

Marek Pokorný
Ragby

Jan Kopecký
Bojové sporty, karate

Ondřej Duda
Běh, fitness, florball, squash

Patrik Kincl
Bojové sporty, mma

Pavel Bistrý
Bojové sporty, box, thaibox

Josef Nudera
Tenis

SDH Stanislavice Ženy
Požární sport

Šimon Havlík
Hokej

Česká federace Okinawa Karate a Kobudo
Bojové sporty, karate

Daniel šeffer
Cross country rally, cyklistika, downhill, draci-lode, kondicni-posilovani, motokary, paintball, plavani, snowboarding, spartan-race

Eliška Glaserová
Bojové sporty

Dominik Murin
Kulturistika

Michaela Karaskova
Fitness

LUKÁŠ HAMATA
Atletika, beh, cyklistika, triatlon

Matteo Richter
Motokáry

Martin Steffek
Běh, crossfit, ragby, spartan-race

Lukáš Kukol
Fitness, kulturistika

Jakub Tóth
Aikido, atletika, bojove-sporty, box, break-dance, capoeira, fitness, free-run, gymnastika, inline-brusleni, karate, kickbox, kung-fu, mma, paintball, parkour, taekwondo, taichi, thaibox, wushu

SK TTC Františkovy Lázně z.s.
Stolní tenis

Petr Knop
Běh, beh-na-lyzich

Magdaléna Červinková
Golf

Jan Kašpar
Cyklistika

Josef Konderla
Běh

Lukáš Vávra
Cyklistika, slopestyle

Jonáš Vilikovský
Překážkové závody, street-workout

Hana Žohová
Běh

Ondřej Kalina
Alpské lyžování, vodni-lyzovani

Denis Rugovac
Cyklistika

Josef Petřek
Akrobatické lyžování, skicross

Richard Mošna
Stunt riding

Karolína Brokešová
Fitness

Veronika Vytinová
Běh, bouldering, horolezectvi, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Natálie Poloczková
Aerobic, beh, beh-na-lyzich, crossfit, cyklistika, fitness-aerobic, horolezectvi, kolobeh, lyzovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, street-workout

Jiří Čapka
Rallye

Roman Pixa
Tenis

Matouš Šťastný
Běh, pozarni_sport

Tereza Fišerová
Kanoistika

Michal Volejník
Triatlon

Hynek Pechlát
Kanoistika

Lukáš Vymazal
Fitness

Jan Chládek

Evžen Mašát
Longboarding

Ollie Racing Team
Cross country rally, cyklokros, quad

Daniel Pochop
Judo

Lucie Pejzlová
Dogfrisbee, mushing, prekazkove-zavody

Martin Bodnár
Badminton, baseball, beh, cyklistika, cyklokros, florball, golf, kolobezky, motokary, nordic-walking, orientacni-beh, rafting, silnicni-a-drahova-cyklistika-hendikepovanych, silnicni-cyklistika, skateboarding, tenis

Ladislav Chmelík
Silniční závody motocyklů

Radka Bužková
Tenis

Kristián Burian
Skateboarding

Adam svec
Fotbal

Marian Klimeš
Freestyle BMX

Pavel Vodička
Atletika, beh, zavody-do-vrchu

Matyáš Bartovič
Snowboarding

Robert Hopp
Box, thaibox

Petr Švihora
Závody do vrchu

Lukáš Chalupa
Běh, bouldering, fitness, obstacle-course-race, pole-dance, prekazkove-zavody, spartan-race, street-workout

Magdaléna Hejná
Parašutismus

Vlastislav Bednařík
Fitness, powerlifting

Samuel Rouča
Kanoistika

Kryštof Kolník
Freestyle scootering

Kateřina Hýsková
Atletika

Marek Švec
Fotbal

Daniel Trýzna
Triatlon

Matěj Woller
Downhill

Jan Drkoš
Downhill, jetsurf

Martina Chrástková
Běh na lyžích

Roman Prus
Běh

Jan Vrzal
Fitness, fotbal

Jakub Vlachovič

Silvester Lipjanec
Enduro, motocross

Anna Švecová
Atletika

David Vinš
Box, k-1, kickbox

Urban Motion
Gymnastika, parkour

Milan Šeršeň
Trial

Kateřina Švecová
Vodní lyžování

David Minarik
Fitness aerobic, kulturistika

Jiří Janek
Freestyle BMX

Sára Kotabová
Alpské lyžování

Rosina EXTREME 66 Kasickova
Freestyle skydiving, gymnastika, letecka-akrobacie, neo-freestyle-indoor-skydiving, paragliding, parasutismus, trampoliny

David Petrů
Free run, parkour, skateboarding, skony-na-trampoline, slopestyle, snowboarding, wakeboarding

Galopptraining-Hlavaty
Jezdectví

Jan Biskup

Lukáš Szilágyi
Box, kaskader, kung-fu

Lucie Volhejnová
Aerial hoop

Šárka Holečková
Beach fotbal, fotbal, futsal

Nikola Stará
Silniční závody motocyklů

Silvia Lačná
Parašutismus

Jana Hutařová
Jezdectví

Tomáš Salák
Atletika

Ivo Knoflíček
Longboarding

Klára Strnadová
K-1, kickbox, thaibox

Nicolas Tóth
Bojové sporty, powerlifting

František Ševčík
Kulturistika

Olivia Prokopová
Golf

Romana Tomášková
Silniční závody motocyklů

Marek Moravec
Fitness, free-run, parkour

Aneta Pochmanova
Fotbal

Tj Viktorie Budyně nad Ohří
Fotbal

Futsalová reprezentace ČR neslyšících
Futsal

Jana Cimická
Lukostřelba

Ondřej Hrabačka
Crossfit, vzpirani

Czech Cadomotus Team
Inline bruslení, rychlobrusleni

Tomáš Michálek
Bezmotorová akrobacie

Ondřej Petiška
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika, triatlon

Adriana Horňová
Atletika, plavani, triatlon

Anna Pučová
Fotbal

Josef Babák
Běh, obstacle-course-race, spartan-race, triatlon

Nicole Frýbortová
Cyklistika

Vít Ingeduld
Plavání

Matěj Kobr
Drift slider

Tereza Herrmannová
Powerlifting

Lukáš Joukal
Biatlon

Michaela Andrová
Dogfrisbee

TOMÁŠ HANÁK
Enduro, motocross

Real Střekov
Futsal

Andrea Vašíčková
Aerobic

Roman Hrzán
Běh

Dominik Zapletal
Tenis

Kateřina Křenková
Cross country rally, ctyrkolky, quad

Petr Baumann
Fotbal

Barbora Večerníková
Obstacle Course Race

Dušan Vavrek
Cyklistika

Michal Pokštefl
Cyklistika

Martin Hauser
Hokej

Radka Höflerová

ft přepeře juniors
Beach fotbal, beh, fotbal, futsal

Lucie Orlová
Foosball

Jaroslav Litera
Autocross

Martin LEBL
Cyklistika, downhill

Tomáš Tvrz
Break dance

Michaela Čepová
Squash

Lukáš Píša
Hokejbal

Markéta Panáčková
Tenis

Dominik Výtisk
Fitness, street-workout

Jan Ryšlavý
Tanec

Lukáš Mentlík
Crossfit, cyklistika

Aneta Červeňáková
Jezdectví

Žďárské schody
Atletika, beh

Ondřej Hošek
Biatlon

Lukáš Veverka
Běh, kanoistika, trx

Kristyna Takacova
Paragliding

Jiří Pazděra
Freestyle BMX

Kamil Vašíček
Boccia

Petr Trnka
Závody do vrchu

Lukáš Plochý
Pozemní hokej

Petr Kovařčík
Cyklistika

Marek Porubský
K-1

Veronika Hrubá
Jezdectví

Filip Šváb
Rychlostní kanoistika

Daniela Kokošková
Střelba

Veronika Sohrabi
Atletika, fitness, kulturistika

Arlind Sulejmani
Box

Kristýna Havlická
Cyklistika, enduro, snowboarding

TJ Junior Praha
Fotbal

Adam Konečný
Autocross, rodeocross

Radek Čermák
Alpské lyžování, speed-ski

Ondřej Ihn
Triatlon

Anna Dědová
Sportovní střelba

SK Diamond Tábor z.s.
Bojové sporty, crossfit, fitness-aerobic, kickbox, kulturistika, mma, orientacni-beh, powerlifting, spartan-race, thaibox

TODAM DRIFT TEAM
Drift slider, stunt-riding

Alex Lucie Hrazdirová
Synchronizované plavání

Lukáš Sejkora
Fotbal

Jakub Langhammer
Triatlon

Vojtěch Baloun
Kulturistika

Martin Krška
Běh, fitness, kulturistika, parkour

Eduard Dobrovodský
Minibike, silnicni-zavody-motocyklu

Natálie Jurčová
Biatlon

Miloš Nykodým
Běh, orientacni-beh

Jan Ďuk
Běh

Pavel Novosad
Atletika, orientacni-beh

Natália Váleková
Atletika

Tereza Pištěkova
Cheerleading

Petr Velíšek
Cyklistika, triatlon

Tereza Cvingerová
Bojové sporty, k-1, kickbox

Vojtěch Odvárka
Powerlifting

Ivana Šopíková
Běh, fitness, kondicni-posilovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Jan Kaňůrek
Break dance, fitness, free-run, parkour, snowboarding, street-workout, wakeboarding

Michaela Nezbedová
Tanec

Daniel Konečný
Kulturistika

Pěšky okolo světa
Turistika

Martin Pek
Skateboarding

Vojtěch Bauer
Free run, parkour

Bára Jurášová
K-1, kickbox

Adam Merva
Běh, horolezectvi, longboarding, plavani, prekazkove-zavody, snow-cross, snowboarding, street-workout, trampoliny, wakeboarding

Štěpán Korecký
Běh, triatlon

Jindřiška Vaněčková
Lukostřelba

Jindřiška Vaněčková
Lukostřelba

Pavlína Vargová
Triatlon

Tomas Prochazka
Kulturistika

Tomáš Kuba
Závody do vrchu

Martin Fabrik
Enduro, motocross

Hana Doupovcová
Jezdectví

Robin Sobek

Lukas Cervinka
Kanoistika

SDH Karlinky
Požární sport

A.S.A WORKOUT
Street workout

Zdena Kuřinová
Crossfit, fitness, vzpirani

Vojtěch Čížek
Fitness, free-run, motocross

Radek Rop
Hokejbal

Jindřich Stříhavka
Atletika, triatlon

Tereza Pavlučková
Atletika

Hana Procházková
Bezmotorová akrobacie

Patrik Němec/Skunk
Silniční závody motocyklů

Tomáš Kilb
Snowboarding

Sandra Ulrichová
Cross country rally

Karolína Juráčková
Tanec

Vít Ondráček
Motocross

Vojtěch Kurfiřt
Enduro

FC Romo Český Krumlov
Fotbal

Jakub Astl
Závody do vrchu

Ondřej Bajger
Stolní tenis

Erik Bóna
Fitness

Karel Najman
Horolezectví

Martin Smolka
Freestyle motocross, motocross

Michal Kozmer
MMA

Filip Adámek
Orientační běh

Přemek Tejchman
Downhill, enduro, fourcross

Mario Skála
Freeskiing

Aneta Morysková
Skok o tyči

Jaromír Ježek
Judo

Martin Konečný
Sportovní gymnastika

Pavel Borkovec
Fotbal

Petr Kohlbeck
Silniční cyklistika

Martin Němec
Hokej

Martin Sobotka
Hokej

Vlastislav Kabeláč Čiháček
Trial

Václav Drbal
Skateboarding

Sportovci

Jana Marešová

Jezdectví

Kristýna Havlická

Cyklistika, enduro, snowboarding

Izabela Bocková

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete