Jaroslav Lang

Biografie

V roce 2011 mě ke sportu přivedl olympionik Leoš Hlaváček , který mě první rok trénoval. Po roce tréninku jsme usoudili že jsem byl připraven k první sezóně. Hned po prvním závodě se mě ujala ASC Dukla. První rok jsem zvládl vybojovat 2. místo na MČR v kategorii dorost. Další úspěchy postupně následovaly. Mezi další sporty které dělam volnočasově patří florball , fotbal , workout a airsoft.

Napsali o mně

Účast na OH v Tokiu byla blízko, mrzí kouče Luštického

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Má za sebou premiérovou sezonu v roli reprezentačního kouče skeetařů. Petr Luštický si v této funkci připsal první meailové úspěchy, přesto hovoří pouze o částečné spokojenosti.

Lang a střelecká hvězda? Má k tomu předpoklady

Hradec Králové - Ovlivnilo ho setkání s legendou. Díky tomu možná roste v Česku nová střelecká hvězda. Bývalý reprezentant a olympionik v disciplíně skeet Leoš Hlaváček oslovil tehdy jedenáctiletého klučinu Jaroslava Langa, zda by to nechtěl zkusit s flintou u ramene na oficiálním střelišti.

Střelec Lang má světové zlato v týmech mezi juniory!

Hradec Králové - Úspěch jako hrom. Brokař Dukly Hradec Králové Jaroslav Lang získal na mistrovství světa v korejském Changwonu zlato v družstvech mezi juniory v disciplíně skeet.

Slavíček obhajuje. Medailové šance mají i ostatní

Hradec Králové - Obhajoba se blíží. Hradecký skeetař Miloš Slavíček loni šokoval střelecký svět, když se v Baku stal překvapivým mistrem Evropy. Nyní bude v rakouském Leobersdorfu patřit k favoritům na jednu z medailí.

Střelba: Junior Lang zářil na Světovém poháru

Hradec Králové - Junior Jaroslav Lang z Dukly Hradec Králové obsadil v závodě Světového poháru v německém Sühlu druhé místo v disciplíně skeet.

Skvělé vystoupení skeetařů na MS. Slavíček a Nýdrle přivezli bronz

Hradec Králové - Lepší byli jen Italové a Rusové. Čeští skeetaři brali na mistrovství světa v Moskvě cenný bronz. Lví podíl na týmovém úspěchu nesli střelci Dukly Hradec Králové - Miloš Slavíček a Tomáš Nýdrle.

Skvělé vystoupení skeetařů na MS. Slavíček a Nýdrle přivezli bronz

Hradec Králové - Lepší byli jen Italové a Rusové. Čeští skeetaři brali na mistrovství světa v Moskvě cenný bronz. Lví podíl na týmovém úspěchu nesli střelci Dukly Hradec Králové - Miloš Slavíček a Tomáš Nýdrle.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Markéta Panáčková

Tenis

Jan Kořínek

Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, zapas

Adéla Žákovská

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete