Karolína Brokešová

Biografie

Ahoj, jmenuji se Karolína, je mi 25 let a jsem maminka dvou dětí.
Když jsem před 3 lety chtěla změnit svou postavu začínala jsem na videích z Youtube a lehce změnila stravu, hubnutí se dařilo, ale já byla stále nespokojená. Stále jsem si připadala tlustá a tak jsem přidávala čím dál víc cvičení, čím dál víc cardia a zas naopak jsem ubírala čím dál více na jídle. Dá se říci, že jsem už byla na začátku anorexie, byla jsem vychrtlá, ale stále mě trápilo nafouknuté břicho a já si proto připadala stále tlustá. Jak je to možné? Vždyť přece makám a cvičím jako drak a nejím skoro vůbec. A pak jsem uviděla svou fotku z dovolené v Itálii a úplně jsem se zhrozila, že jsem to blbé hubnutí nechala zajít až tak daleko.
Přestala jsem na nějaký čas cvičit a začala jsem studovat, jak správně a zdravě přibrat. K Vánocům jsem si pořídila set činek s osou a začala jsem cvičit silové tréninky, které jsem si sama sestavila. Začala jsem se zabývat tím, jak správně jíst, aby tělo přibíralo a zdravě fungovalo.
I když jsem se ještě v průběhu musela vypořádat se záchvaty přejídání, které se pak ještě větším zlepšení jídelníčku upravily, až zmizely úplně (no přijdou teda jednou měsíčně, ale to asi skoro každé: D)
A světe div se začalo se dařit, začala jsem přibírat, nafouknuté břicho zmizelo, zmizely mé nálady, přišel nával energie, začala jsem se cítit lépe a lépe a hlavně jsem se začala cítit dobře ve svém těle 
Po víc jak roce svých tréninků, ale tělo začalo stagnovat a přestala jsem mít výsledky, přestaly mě bavit i tréninky a potřebovala jsem pořádně nakopnout. V té době se mě ujala má skvělá kamarádka Pavla, sestavila mi nový tréninkový plán, poradila mi jak zlepšit svou formu a už skoro půl roku jedu tréninky pod jejími křídly a daří se mi čím dál lépe.
Tréninky mě baví, baví mě vidět ty nové výsledky. Baví mě vidět, jak se tělo mění. Baví mě budovat své lepší já a být díky tomu sebevědomější, fyzicky i psychicky odolnější. Baví mě radit ostatním ženám, dívkám a maminkám, jak i ony mohou začít v cestě k vysněné postavě, jak mohou začít lépe než já a jak se mohou vyvarovat chybám, které jsem já dělala a ony díky tomu mohou mít ještě lepší výsledky.
Teď jsem začala i vést hodiny skupinového cvičení pro okolní maminky s jejich dětmi  Jsem moc ráda, že se mi moje rodinka cvičenek rozrůstá a že jsou spokojené jak ony, tak i děti ,co si přijdou pohrát než si dají maminky do těla 

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Tomáš Kuba

Závody do vrchu

Štěpánka Šaškovičová

Pole dance

Markéta Baginská

Atletika, prekazkove-zavody, skyrunning, spartan-race, trial, zavody-do-vrchu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete