Karolína Brokešová

Biografie

Ahoj, jmenuji se Karolína, je mi 25 let a jsem maminka dvou dětí.
Když jsem před 3 lety chtěla změnit svou postavu začínala jsem na videích z Youtube a lehce změnila stravu, hubnutí se dařilo, ale já byla stále nespokojená. Stále jsem si připadala tlustá a tak jsem přidávala čím dál víc cvičení, čím dál víc cardia a zas naopak jsem ubírala čím dál více na jídle. Dá se říci, že jsem už byla na začátku anorexie, byla jsem vychrtlá, ale stále mě trápilo nafouknuté břicho a já si proto připadala stále tlustá. Jak je to možné? Vždyť přece makám a cvičím jako drak a nejím skoro vůbec. A pak jsem uviděla svou fotku z dovolené v Itálii a úplně jsem se zhrozila, že jsem to blbé hubnutí nechala zajít až tak daleko.
Přestala jsem na nějaký čas cvičit a začala jsem studovat, jak správně a zdravě přibrat. K Vánocům jsem si pořídila set činek s osou a začala jsem cvičit silové tréninky, které jsem si sama sestavila. Začala jsem se zabývat tím, jak správně jíst, aby tělo přibíralo a zdravě fungovalo.
I když jsem se ještě v průběhu musela vypořádat se záchvaty přejídání, které se pak ještě větším zlepšení jídelníčku upravily, až zmizely úplně (no přijdou teda jednou měsíčně, ale to asi skoro každé: D)
A světe div se začalo se dařit, začala jsem přibírat, nafouknuté břicho zmizelo, zmizely mé nálady, přišel nával energie, začala jsem se cítit lépe a lépe a hlavně jsem se začala cítit dobře ve svém těle 
Po víc jak roce svých tréninků, ale tělo začalo stagnovat a přestala jsem mít výsledky, přestaly mě bavit i tréninky a potřebovala jsem pořádně nakopnout. V té době se mě ujala má skvělá kamarádka Pavla, sestavila mi nový tréninkový plán, poradila mi jak zlepšit svou formu a už skoro půl roku jedu tréninky pod jejími křídly a daří se mi čím dál lépe.
Tréninky mě baví, baví mě vidět ty nové výsledky. Baví mě vidět, jak se tělo mění. Baví mě budovat své lepší já a být díky tomu sebevědomější, fyzicky i psychicky odolnější. Baví mě radit ostatním ženám, dívkám a maminkám, jak i ony mohou začít v cestě k vysněné postavě, jak mohou začít lépe než já a jak se mohou vyvarovat chybám, které jsem já dělala a ony díky tomu mohou mít ještě lepší výsledky.
Teď jsem začala i vést hodiny skupinového cvičení pro okolní maminky s jejich dětmi  Jsem moc ráda, že se mi moje rodinka cvičenek rozrůstá a že jsou spokojené jak ony, tak i děti ,co si přijdou pohrát než si dají maminky do těla 

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Eliška Novotná

Bouldering, horolezectvi

Veronika Hrubá

Jezdectví

Radek Nečas

Fitness

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete