Čiháček vyhrál 3. závod Českého poháru v Trialu

21. 7. 2014

V sobotu 19.7 2014 se jel 3. závod Českého poháru v Trialu (naší nejvyšší soutěže), který se pořádal během Mistrovství České republiky v Praze Řepích. Podle Vlasty Čiháčka byla trať i na jeho vkus trochu komplikovaná. Ostatně co k tomu řekl Čihi?

„Ve finále sem si moc naděje nedával, protože tento typ trati mě nikdy neseděl a v kombinaci s teprve osmiměsíční rekonvalescencí po operacích kolen to bylo hodně o nervy. Ani finále se nevyvíjelo moc dobře, a po plném počtu bodů na sekcích 2 a 3 (z pěti finálových sekcí) jsem se odporoučel na poslední místo. Poslední dvě sekce 4 a 5 byly po přestavbě trochu jiná káva, a zvětšení skoků mě vyhovovalo. Fyzičku jsem asi už taky vylepšil, a tak nebyl problém obě vyčistit. Díky chybám soupeřů jsem se ocitl i s menším náskokem na prvním místě před Markem Trynerem a týmovým kolegou Romanem Chvojkou. Urval jsem tak pro mé partnery další bednu na ČP. Premiérově i pro FAKEER Energy Drink made in Czech, v jehož barvách budu jezdit. Na spolupráci s touhle fajn partou týpků se těším.“

Tuhle značku poznáte jasně pozicí prostředníčku, který říká, kdo je „jednička“, ale ve vší slušnosti samozřejmě :-)

Dnes vyrážím směr další exhibice projektu Bezpečně na Kole, a ve čtvrtek na první Světový pohár po operacích, kde sice dostanu nehorázně „na prdel“, ale nějak se začít musí.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Tomáš Salák

Silniční a dráhová cyklistika hendikepovaných

Michal Stanovský

Atletika, beh

Jakub Astl

Závody do vrchu

Videa

Letecká show v Peru

Jeden z nejlepších akrobatických letců planety Kirby Chambliss.

Djokovic vs. Sharapova

Rychlost nebo instinkt?

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...