Závod STAR OF RAIL 2013 hostil špičku české snowboardové a freeski reprezentace

4. 12. 2013

TISKOVÁ ZPRÁVA

Závod STAR OF RAIL 2013 hostil špičku české snowboardové a freeski reprezentace

Klíny, 23.11. 2013 – Sportovní agentura Czech Sport Group uspořádala freestylový závod s názvem Czech Sport Group STAR OF RAIL 2013. Akce se konala ve Sport areálu Klíny, za účasti předních jezdců z české snowboardové a freeskiingové reprezentace. Akce byla zakončena velkou after party, na které vystoupil, mimo čtyř DJ´s, i jeden z nejznámějších českých raperů, Jay Diesel.

Na začátek zimní sezóny připravila sportovní agentura Czech Sport Group první závody pro sponzorované i nesponzorované jezdce. O překážky a stavbu tratě se postarala známá parta Maximal Animal, z Klínovce. V mrazivý sobotní den probíhal za divokých skoků i pádů rail battle mezi jezdci v kategorii snowboard a freeski. Ti nejlepší jezdci se probojovali až do finále, kde se utkali o prize money v celkové hodnotě 30.000 Kč a o věcné ceny v hodnotě 60.000 Kč. Soutěžilo se také o hodnotné ceny v „best trick“, a to konkrétně o lyže od společnosti OX skis a o originální snowboard, speciálně vyrobený pro tento závod, od společnosti NANO SNOWBOARDS.

O nepřetržitý přísun teplého jídla se během dne starali vyhlášení BlackDogs, kteří účastníkům závodu, i samotným závodníkům servírovali výtečné burgery, nachos, burritos a další speciality, s nimiž BlackDogs sklízejí řadu ocenění.

Diváci měli možnost vidět nejen českou SNB a freeski elitu, která předváděla takové kousky, jako byl například front flip v podání Robina Holuba, ale také se na závodě objevili nové naděje české SNB a freeski scény. Mezi takové naděje se jistě řadí i mladý, 14 letý freeskier Matouš Karlík, který naprosto všechny ohromil svým talentem.

Po těžkém závodě vyhodnotila porota výsledky a na stupně vítězů se v kategorii freeski postavili: 1. Šimon Bartík, 2. Robin Holub, 3. Jiří Volák a 4. Matouš Karlík. V Kategorii snowboard byli mezi nejlepšími: 1. Tomáš Císař, 2. Michal Biša, 3. Darek Bergmann a 4. Štěpán Rokos. Mezi děvčaty byla nejlepší Kateřina Vincůrková. Soutěž o best trick ovládli Darek Bergmann (SNB) a Robin Holub (Freeski).

Celodenní závod byl zakončen velkou after party, v obřím nafukovacím párty stanu, kde pokračovala zábava až do pozdních ranních hodin, za účasti pozvaných DJ´s a českého rappera Jay Diesela.

Sportovní agentura Czech Sport Group tímto srdečně děkuje za laskavou podporu a pomoc Janě Ráčkové, Tomášovi Kilbovi, Jiřímu Folbrovi a Maximal Animal. Naše díky bezesporu patří i partnerům akce, jimiž jsou společnosti: Prima Cool, Horsefeathers, Freeride.cz, NANO SNOWBOARDS, USN, PRO 21, Ballanc board shop, Ox skis, BlackDogs, HUDY Sport, Boardmag.cz, PARTY HALL, ADREX.com, Poštovní spořitelna Era, Radio SPIN a Světsportu. Děkujeme Sport areálu Klíny za možnost uspořádání závodu v těchto prostorách.

Video ze závodu: http://www.czechsportguru.cz/videa/czech-sport-group-star-of-rail-2013-3

Odkaz ke stažení vybraných fotografií: http://uloz.to/xmygstqP/czech-sport-group-star-of-rail-2013-fotky-rar

Komentáře

Sportovci

Zdena Kuřinová

Crossfit, fitness, vzpirani

A.S.A WORKOUT

Street workout

Patrik Němec/Skunk

Silniční závody motocyklů

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete